Enver Yanık – Bile Bile (#SenSöyle 2018)

Müzik Onair ve DMC işbirliğiyle yapılan ‘Sen Söyle’ müzik yarışmasında adaylar kendilerine ait şarkıları okuyup video çekerek yarışma katılıyorlar.

Sözleri biliyorsan, eklemek için video@videonair.com mail adresine mail atabilir veya Burayı Tıklayarak gönderebilirsin. Desteğin için teşekkürler !

– Müzik Onair ve DMC işbirliğiyle yapılan ‘Sen Söyle’ müzik yarışmasında adaylar kendilerine ait şarkıları okuyup video çekerek yarışma katılıyorlar. – Yarışmaya katılan adaylardan en çok izlenmeye ulaşan adaylar 50 Puan üzerinde puanlanıyor. Sonrasında Jurimizde aynı şekilde 50 Puan üzerinden oyluyor. – Her iki oylamada en çok puanı toplayan adaya DMC (Doğan Music Company) tarafında single çıkartılıyor.

TÜM DETAYLAR : http://muzikonair.com/sensoyle VİDEOYU BEĞENDİYSENİZ BEĞEN TUŞUYLA DESTEK OLABİLİRSİNİZ ! #SenSöyle #Müzik Jurimiz : Samsun DEMİR – DMC Genel Müdür, MÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi Sinan AKÇIL – Söz Yazarı, Besteci, Şarkıcı Özden BORA – DMC Yapım ve Pazarlama Direktörü Özgür ARAS – Basın Danışmanı PR , Yazar Cengiz SEMERCİOĞLU : Gazeteci, Eleştirmen Özcan BEYLAN – Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni

SEN SÖYLE ‘yi Sosyal Medya’dan Takip Edebilirsiniz.

Facebook : http://www.facebook.com/muzikonaircom T

witter : http://www.twitter.com/muzikonair

İnstagram : http://www.instagram.com/muzikonair

YOUTUBE SAYFAMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN !

http://www.youtube.com/muzikonair

♫ Enver Yanık – Bile Bile ♫

Söz : Enver Yanık

Müzik : Enver Yanık

Bu Video Klip İlgili Birşeyler Paylaş !